Лохина щиткова

Vaccinium corymbosum L.

Новий середньо-пізній сорт селекції USDA-ARS, отриманий в результаті контрольованого схрещування сортів Магнолія х Елізабет.

Сезон плодоношення співставний з сортом Ліберті.

Рослина сильноросла, невибаглива, утворює потужний кущ з порівняно невеликою кількістю пагонів.

Формує компактні легкодоступні кластери (грона) з вирівняними по розміру плодами. Урожай дозріває дружно, стигла ягода легко відділяється від плодоніжки, тому, ймовірно, сорт придатний для механізованого збирання.

Плоди блакитного кольору з світлим восковим нальотом, дещо приплюснуті, великого розміру, середньою вагою 2,5 г., вирівняні. В порівнянні з сортом Дюк, плоди сорту Талісман характеризуються вищою щільністю (194 г/мм) та мають вищий вміст водорозчинних сухих речовин (Brix° = 10,7).

Сорт пізно цвіте, що знижує ризик пошкодження цвіту весняними заморозками, має задовільну зимостійкість (більш зимостійкий в порівнянні з Дюком) та відмінну самоплідність (може вирощуватись великими блоками моносортом, не потребує перехресного запилення з іншими сортами).

Талісман проявляє високу польову стійкість до моніліозу (Monilinia vaccinii-corymbosi).

Сорт оголошений публічним (вирощування садивного матеріалу не потребує ліцензії).

 

Комерційна пропозиція на сертифікований садивний матеріал цього та інших сортів лохини щиткової від розсадника ФруТек знаходиться на сторінці http://www.ft.ua/blueberry

Наші контакти:

043 260 30 80

067 260 30 80

099 260 30 80

office@ft.ua

 

© ТОВ ФруТек
авторські права на всі фото, що використані в даній публікації належать ТОВ Фрутек