Купити \ придбати елітні саджанці ожини ін-вітро оптом

2022

Пропонуємо розглянути комерційну пропозицію на сертифікований садивний матеріал ожини із закритою кореневою системою. Садивний матеріал вирощується з високо-оздоровленого вихідного матеріалу із застосуванням технології in-vitro.

Контрольовані умови та відсутність контакту з ґрунтом, забезпечує відсутність патогенів та шкодочинних організмів, а вирощування саджанців у контейнерах дозволяє проводити висаджування рослин в поле у будь-який час, протягом всього періоду вегетації.

 

 

СПЕЦИФІКАЦІЯ

 

 

ПОХОДЖЕННЯ
вихідного матеріалу

 

БАЗОВА ЦІНА, ГРН (1)

БЕЗ ПДВ ВКЛЮЧАЮЧИ ПДВ (20%)
1,000х0001/1-3/20-40 Україна 31.67 38.00

* Увага! В мобільній версії сайту для повного перегляду таблиці скористайтесь нижньою прокруткою (скролингом).

Додатково сплачується Роялті, розмір якого вказано у таблиці нище (сума Роялті розраховується за курсом НБУ + 2,5% на момент виставлення рахунку).

НАЗВА СОРТУ

КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА

Роялті(1)

Розмір Роялті
(за рослину)
Валюта
Карака Блек® (Karaka Black) Високопродуктивний сорт Новозеландської селекції дуже раннього терміну дозрівання. Ягода дуже великого розміру, смачна та ароматна. Лежкість і транспортабельність відмінна. Рослина середньої сили росту, пагони довгі, сланкі, з шипами. Сланкі пагони дозволяють легко вкрити рослини для успішної перезимівлі. 0,30 GBP
Лох Тей® (Loch Tay) Ранньостиглий сорт Шотландської селекції (дозріває на 7-10 днів пізніше сорту Карака Блек). Ягода середнього розміру, смачна та ароматна. Лежкість і транспортабельність відмінна. Рослина формує прямостоячі пагони без шипів. Зимостійкість задовільна, проте в окремі роки потребує укриття. 0,35 GBP
Чачанска Бестрна® (Cacanska Bestrna) Високопродуктивний середньо-ранній сорт Сербської селекції. Ягода великого розміру з посередніми смаковими якостями. Транспортабельність та лежкість задовільна. Рослина сильноросла, пагони без шипів. Один з найбільш морозостійких сортів.
Завдяки високій урожайності, невибагливості до грутових умов та стійкості до захворювань Чачанска Бестрна є одним з найпоширеніших сортів для заморозки.
0,15 GBP
Натчез® (Natchez) Ранньостиглий сорт ожини створений в рамках селекційної програми Університету Штату Арканзас (США).
Рослина середньої сили росту, пагони від прямостоячих до напів-прямостоячих, без колючок.
Плоди великого розміру, видовжено-конічні, середньою вагою 9,3 г., щільні, привабливі, з блиском. Смак приємний десертний, іноді з ледь помітною гірчинкою. Лежкість та транспортабельність продукції добра.
Сорт характеризується стабільною високою продуктивністю, в повному плодоношенні урожай складає 12 – 15 кг товарної ягоди з куща.
Сорт стійкий до іржі та антракнозу, добре переносить високі температури влітку, стійкий до сонячних опіків, має високу зимостійкість.
0,60 USD
Уошіта® (Ouachita) Середньостиглий сорт ожини створений в рамках селекційної програми Університету Штату Арканзас (США).
Рослина середньої сили росту, утворює прямостоячі потужні пагони без колючок. Збір урожаю триває близько 5 тижнів.
Плоди округло-конічні, щільні, з сильним блиском. Смак солодкий, десертний, з приємним ожиновим ароматом. Розмір від середнього до великого, середня вага 7,1 г. Плоди мають гарну лежкість та транспортабельність, при температурі 5° С можуть зберігатися до 7 днів без втрати якості.
Сорт характеризується стабільною високою урожайністю, яка, в повному плодоношенні, сягає 10-12 кг товарної продукції з куща.
Рослина резистентна до іржі, антракнозу та розеточності, добре переносить високі температури влітку, стійка до сонячних опіків
0,60 USD

* Увага! В мобільній версії сайту для повного перегляду таблиці скористайтесь нижньою прокруткою (скролингом).

® – сорт (торгова марка) захищено правом інтелектуальної власності,

Ціни вказані на умовах відвантаження з розсадника ТОВ Фрутек (с. Микулинці, Літинського району, Вінницької області).

На партію садивного матеріалу надається сертифікат, який підтверджує сортові та товарні якості.

Садивний матеріал вирощується за ліцензією від правовласника та призначений для закладання плодоносних плантацій. Подальше розмноження та поширення садивного матеріалу без дозволу правовласника суворо заборонено.

Передоплата для бронювання:   30%

Період постачання:  15 квітня – 15 червня 2022 // 15 серпня – 15 листопада 2022