Енросадіра® (Enrosadira®) – купити саджанці, розсада, кропивка малини. Малина – купить саженцы. 

Енросадіра® (Enrosadira®) – новий середньо-ранній ремонтантний сорт малини Італійської селекції (дозріває на 5-7 днів пізніше ніж Полка).

Ягода правильної видовжено-конічної форми, яскраво-червоного кольору з блиском, середньою вагою 6-8 г., легко знімається з плодоложа.

Вирізняється високими смаковими якостями, привабливим зовнішнім виглядом та має чудову лежкість при умові збору в технічній зрілості та подальшого зберіганні при + 2…3 °С.

Рекомендується виробникам продукції преміум-якості для постачання мережам супермаркетів у свіжому вигляді.

Рослина сильноросла з потужними прямостоячими пагонами.

Сорт має відмінну стійкість до основних хвороб малини: пурпурової плямистості (Didymella applanata) та фітофторозної гнилі кореня (Phytophthora fragariae rubi), може успішно вирощуватись за органічними технологіями.

Правовласник сорту Meiosis Limited (Меосіс Лімітед). Вже найближчим часом сорт буде внесено до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні (заявка 20296002).

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал малини Енросадіра® та інших сортів від розсадника RW Walpole (Великобританія) розміщена в розділі Пропозиції.

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу суниці та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек.