Флорида Б’юті – суниця садова/полуниця/клубника. Купити саджанці/розсада фріго сорт Florida Beauty. 

Флорида Б’юті® (Florida Beauty®) – новий ремонтантний сорт суниці садової американської селекції, виведений в 2016 році (університет Флориди (США) у співпраці з Квінслендським департаментом сільського господарства та рибальства (Австралія). Комерційне використання сорту розпочалося з 2017 року.

Ягода середньго-крупна (середня вага 19-22 г), яскраво-червоного кольору, блискуча, протягом всього сезону плодоношення зберігається однакова форма та розмір ягоди (не спостерігаються видовжена ягода на початку сезону). М’якоть дуже щільна та тверда навіть в стадії повної стиглості.  Ягода має приємний десертний смак та характерний суничний аромат. Ягода має відмінну стійкість до дощу.

Транспортабельність та лежкість ягоди дуже хороша.

Рослина дуже компактна та відкрита, що забезпечує хорошу циркуляцію повітря та видимість ягоди. Квітконоси відносно довгі, що сприяє легкому збору врожаю.

В умовах виробничих випробувань сорт продемонстрував хорошу стійкість до спеки.

Сорт відносно стійкий до кореневих гнилей, проте дещо сприйнятливий до грибкових захворювань, зокрема до борошнистої роси та антракнозу.

Рекомендована схема посадки рослин – через 25-30 см.

Сорт характеризується раннім початком плодоношення, тому рекомендується після посадки видаляти першу хвилю квітконосів, щоб забезпечити повноцінне відновлення кореневої системи та вегетативної маси рослини для отримання більш крупної ягоди в майбутньому.

Сорт придатний для вирощування в відкритому та закритому грунті, а також в субстраті.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал суниці садової Флорида Б’юті® та інших сортів від селекційного центру Беррілаб  (Італія/Іспанія) знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням https://www.ft.ua/strawberry-berrylab/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу суниці садової та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.