Малина Глен Емпл – купити  саджанці малини (купить саженцы). 

Малина: сорт Глен Емпл® (Glen Ample®)

Реєстрація в Україні: 15296001.

Глен Емпл® – середньостиглий літній сорт малини виведений Шотландським дослідним інститутом у 1996 році в результаті схрещування ліній SCRI 7326Е1 та SCRI 7412Н16 (комплексна гібридизація між шотландськими сортами Глен Роза, Глен Прозен і північноамериканським сортом Мікер).

Ягоди великого розміру (від 4,0 до 6,0 г.), привабливої конічно-округлої форми, яскраво-червоного кольору, щільні, мають приємний солодкий смак та аромат.

Глен Емпл® – один з найбільш розповсюджених літніх сортів малини, що вирізняється високою урожайністю та чудовою якістю продукції.
Рослина сильноросла, прямостояча, практично без колючок. Пагоноутворююча здатність добра.

Сорт відносно стійкий до малинової попелиці, має середню стійкість до кореневих гнилей, проте дещо сприйнятливий до хвороб стебла – зокрема стеблового опіку та сірої гнилі. Також дещо сприйнятливий до іржі.

Ягоди можуть споживатись у свіжому вигляді та використовуватись для переробки.

Комерційні пропозиції на високоякісний сертифікований садивний матеріал малини Глен Емпл® та інших сортів:

  • комерційна пропозиція від розсадника ФруТек знаходиться за посиланням http://www.ft.ua/raspberry_tray/
  • комерційна пропозиція від розсадника RW Walpole (Великобританія) знаходиться за посиланням http://www.ft.ua/raspberry-walpole/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу малини та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.