Малина Делніва (Delniwa) – купити саджанці малини (купить саженцы). Розсада. Ремонтантна малина. 

Делніва® (Delniwa®) – новий ранній ремонтантний сорт малини польської селекції. Ягода достигає одночасно з сортом Полка. Сорт виведено селекційним центром Niwa Hodowla Roślin Jagodowych у Бжезні (Польща). Сорт отримано в результаті схрещування сортів Туламін, Полана, Херітедж та Полка.

Пагони невисокі, середньою висотою близько 1,5 м. Молоді та дорослі пагони світло-зеленого забарвлення, містять шипи.

Ягода крупна та дуже крупна (більша, ніж у сорту Полка), середньою вагою близько 6 г, до кінця сезону збору ягода дещо дрібнішає. Ягода конусоподібної форми, привабливого яскраво-червоного кольору (не темніє після збору), щільна, блискуча. Смак ягоди дуже хороший (Brix – 11.3). Високий відсоток ягоди першого класу. Ягода легко відокремлюється від плодоложа, завдяки чому підвищується продуктивність збору урожаю.

Сорт придатний для вирощування як в відкритому грунті так і під укриттям (плівкові тунелі).

Під час виробничих випробувань в Польщі сорт Делніва продемонстрував хорошу стійкість до павутинного кліща та сірої гнилі.

Завдяки високій якості ягоди, хорошому смаку, транспортабельності та лежкості – ягода успішно може реалізовуватися як в свіжому вигляді, так і використовуватися для потреб промислової переробки та заморозки.

Комерційні пропозиції на високоякісний сертифікований садивний матеріал малини Делніва та інших сортів:

  • комерційна пропозиція від розсадника ФруТек знаходиться за посиланням http://www.ft.ua/raspberry_tray/
  • комерційна пропозиція від розсадника RW Walpole (Великобританія) знаходиться за посиланням http://www.ft.ua/raspberry-walpole/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу малини та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.