Малина Полка (Polka) – купити саджанці малини (купить саженцы). Розсада. Ремонтантна малина. 

Ранньостиглий ремонтантний сорт малини Польської селекції, який було виведено на дослідній станції Бжежна, Інститут Огродніцтва у 1993 р та зареєстровано в Польщі у 1999 році.

Сорт під селекційним номером 93 563 відібрано з гібридної популяції, отриманої шляхом вільного запилення клону 89 141, в батьківських формах якого є сорти Отм Бліс, Ллойд Джордж та дикоростучі форми видів Rubus idaeus та Rubus crataegifolius.

В центральних та західних областях України в умовах відкритого грунту урожай на однорічних пагонах починає дозрівати наприкінці липня – на початку серпня, збір врожаю триває до початку жовтня. Як правило в поточному сезоні плодоносні латеральні гілочки утворюються на верхній третині/половині пагона.

Сорт сильнорослий, висота однорічних пагонів доходить до 1,8 м, шипи середнього розміру в помірній кількості. Рослина має середню пагоноутворюючу здатність.

Ягоди від середньо-великого до великого розміру, правильної конічної форми, насиченого червоного кольору з посереднім блиском. Ягоди щільні, характеризуються відмінною лежкістю та транспортабельністю, проте, при тривалому зберіганні темнішають.

Ягода сорту Полка має високі смакові якості, навіть за умови дозрівання у прохолодний дощовий період.

Сорт універсального призначення, може використовуватись як для вирощування продукції для свіжого ринку, так і сировини для переробної промисловості. Завдяки щільній ягоді Полка чудово підходить для технологій швидкої заморозки.

Полка відносно стійка до більшості захворювань малини, може успішно вирощуватись в органічному виробництві, проте потребує захисту від кліща та, в окремі роки, може уражуватись іржею. Тому, рекомендується контролювати густоту пагонів та ширину плодоносного ряду для забезпечення достатнього провітрювання насадження.

На території ЄС сорт Полка захищено Правом Селекціонера (Патентом на сорт PBR, заявка 20020007) до 2030 року. На території України сорт захищено майновим правом інтелектуальної власності на поширення (заявка 20296004). Правовласник сорту Instytut Ogrodnictwa (Інститут Огродніцтва).

Комерційні пропозиції на високоякісний сертифікований садивний матеріал малини Полка та інших сортів:

  • комерційна пропозиція від розсадника ФруТек знаходиться за посиланням http://www.ft.ua/raspberry_tray/
  • комерційна пропозиція від розсадника RW Walpole (Великобританія) знаходиться за посиланням http://www.ft.ua/raspberry-walpole/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу малини та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.