Квікі® – купити саджанці суниці фріго. Суниця садова, земляника, клубника, полуниця – купить саженцы. 

Італійським селекціонерам вдалось вивести один з найбільш транспортабельних та лежких сортів суниці садової в світі. Це новий надранній сорт Квікі®, ягода якого придатна до тривалого (до 5 днів!) зберігання навіть без охолодження та транспортування в умовах українського бездоріжжя без втрати товарності!!! Квікі® – надранній сорт (ягода достигає на 6 днів раніше Клері®) з крупною, привабливою на вигляд, блискучою ягодою яскраво-червоною кольору з приємним десертним смаком.

Сорт ідеально підходить для отримання ранньої продукції, що є особливо актуальним для більшості виробників з півдня України, а також деяких районів з особливим кліматом частини західних областей України (Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька обл.) та придатний для вирощування як у відкритому так і закритому грунті, а також поза грунтом (в субстраті)!

Суниця садова Квікі® (Quicky® CIVN251):

Квікі® (Quicky® CIVN251) – дуже ранній італійський сорт суниці селекції CIV (Консорціум Італійських Розсадників).

Урожай дозріває на 6 днів раніше сорту Клері®.

Рослина сильноросла з прямостоячим листям великого розміру. Ягода добре помітна під листям, завдяки чому її легко збирати. Швидке та якісне запилення навіть при низьких температурах.

Ягода вкороченої конічної форми, яскраво-червоного кольору (навіть при високих температурах), середньо-великого розміру, не дрібнішає протягом всього періоду плодоношення. М’якоть щільна та соковита. Має приємний десертний смак, високий вміст цукрів (brix: 8,4) та характерний суничний аромат.

Ягоди дозрівають повільно, тому допускається збір урожаю раз в 5-7 днів. Лежкість та транспортабельність відмінна.

Сорт має високу стійкість до дощу, борошнистої роси, а також захворювань листя та кореневої системи.

Сорт має дуже сильну другу фазу цвітіння (квітконоси з 3-5 квітками).

Урожайність сорту хороша.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал суниці Квікі® та інших сортів селекції CIV від розсадника Маццоні (Італія) розміщена в розділі Пропозиції

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу суниці та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек.