Талія – суниця садова/полуниця/клубника. Купити саджанці/розсада фріго сорт Talia G14527. 

Талія® (Talia® G14527) – новий пізній високоврожайний сорт суниці садової італійської селекції.

Період цвітіння пізній – на 10 днів пізніше сорту Алба. Ягода починає достигати на 14 днів пізніше сорту Алба.

Рослина компактна, прямостояча, середньої сили росту.

Ягода великого розміру (середня вага 29 г.), конічної форми, привабливого яскраво-червоного кольору, м’якоть червона. Форма та колір ягоди однакові протягом усього періоду збору. Органолептичні показники кращі ніж у більшості інших пізніх сортів. М’якоть має приємний десертний смак та аромат.

Урожайність сорту висока. В умовах Італії виробники отримують в межах 1 кг ягоди з рослини. Прогнозована урожайність в умовах України – в межах 600-650 г ягоди з рослини.

Транспортабельність і лежкість ягоди хороша.

Сотр придатний для вирощування в умовах континентального клімату.

Сорт придатний для вирощування в умовах закритого грунту (в плівковій теплиці), проте перш за все рекомендується для вирощування в умовах відкритого грунту, щоб максимально використати переваги свого пізнього періоду дозрівання.

Сорт толерантний до найпоширеніших хвороб суниці садової.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал суниці садової Талія® та інших сортів від розсадника Джеоплант Вівай  (Італія) знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням https://www.ft.ua/strawberry-newfruits-italy/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу суниці садової та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.