Вайбрант – суниця садова/полуниця/клубника. Купити саджанці/розсада фріго сорт Vibrant. 

Сорт Вайбрант® виведений на Іст-Моллінгській дослідній станції, має високу врожайність та якість ягоди. Будучи дуже раннім, сорт являється еталоном для ранніх британських сортів. В умовах Британії сорт дає змогу почати сезон збору ягід на десять днів раніше ніж зазвичай.

Ягода правильної конічної форми, від середнього до великого розміру, високий відсоток виходу ягоди першого класу. Ягоди блискучі, яскраво-червоного кольору, смачні. Квітконоси прямі, міцні, довгі. Сорт можна успішно вирощувати як при традиційних екстенсивних технологіях, так і за технологією «урожай за 60 днів». Рослина утворює велику кількість квітконосів протягом тривалого періоду.

Кожен квітконос містить від 4 до 5 квіток, таким чином підтримується великий розмір ягоди (72% врожаю ягід сорту Вайбрант перевищує розмір 35мм в порівнянні з 56% – сорту Елсанта). Врожайність сорту є стабільно високою і зазвичай перевищує 1 кг з рослини. Швидкість збору ягоди висока завдяки хорошій видимості ягоди на рослині і легшому ніж в сортів Клері і Елсанта відриву ягоди.

Сорт дуже ранній, ягода дозріває щонайменше на сім днів раніше сорту Елсанта. В умовах Британії при вирощуванні в плівкових теплицях збір починають з середини квітня.

Рослини мають середню силу росту, стійкі до борошнистої роси і гнилі коренів, але сприйнятливі до вертицильозного в’янення. Другий урожай – до 400 грам ягоди високої якості можна отримати починаючи з липня.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал суниці садової Вайбрант® та інших сортів від розсадника RW Walpole (Великобританія) знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням https://www.ft.ua/strawberry-walpole/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу суниці садової та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.