Аня- суниця садова/полуниця/клубника. Купити саджанці/розсада фріго сорт Ania® CIVRH612

Аня® (Ania® CIVRH612) – один з найсмачніших ремонтантних сортів суниці садової – новий ремонтантний сорт від селекційного центру CIV 🇮🇹 (Консорціум Італійських Розсадників), Італія.
Аня® – високопродуктивний ремонтантний сорт, придатний для вирощування в умовах континентального клімату.
Період збору урожаю дуже розтягнутий.
Урожайність сорту висока.
Сорт дуже стійкий до хвороб, зокрема до кореневих гнилей навіть в умовах тривалих дощових періодів.
Ягода конічної форми, великого розміру, яскравого помаранчево-червоного кольору, м’якоть ніжна, надзвичайно смачна, солодка та дуже ароматна. По смаку та ніжній м’якоті ягода дуже виділяється серед решти ремонтантих сортів. Ягода за смаком та ароматом дуже подібна до суниці альпійської (лісової).
Транспортабельність та лежкість ягоди хороша.
Сорт придатний для вирощування в умовах відкритого та закритого грунту, а також поза грунтом (в субстраті).
Дізнатися більше про цей та інші сорти селекційного центру CIV (розсадник Маццоні, Італія), Ви можете на офіційній сторінці ТОВ Фрутек

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал суниці садової Аня® та інших сортів від розсадника VIVAI MAZZONI (ВІВАЙ МАЦЦОНІ) знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням https://www.ft.ua/strawberry-mazzoni/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу суниці садової та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.