Ліча- суниця садова/полуниця/клубника. Купити саджанці/розсада фріго сорт Lycia® CIVNB557

  Ліча® (Lycia® CIVNB557) – новий сорт суниці садової від селекційного центру CIV (Консорціум Італійських Розсадників), Італія.
Ліча® – високопродуктивний середньоранній сорт (ягода починає достигати в період між початком плодоношення Клері® та Апріка®), придатний для вирощування в умовах континентального клімату.
  Рослина середньої сили росту, потужна, листя прямостояче. Цвіт розміщується на рівні листя, або дещо вище, чашолистки великі.
Урожайність сорту висока.
  Сорт невибагливий, має хорошу стійкість до хвороб кореневої системи.
Ягода великого розміру, видовженої конічної форми, щільна, яскраво-червоного кольору (ягода не темніє), з приємним суничним смаком та ароматом. Збір ягоди може здійснюватися з періодичністю до 3-4 днів.
  Транспортабельність та лежкість ягоди хороша.
Сорт придатний для вирощування в умовах відкритого та закритого грунту, а також поза грунтом (в субстраті).
Дізнатися більше про цей та інші сорти селекційного центру CIV (розсадник Маццоні, Італія), Ви можете на офіційній сторінці ТОВ Фрутек

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал суниці садової Ліча® та інших сортів від розсадника VIVAI MAZZONI (ВІВАЙ МАЦЦОНІ) знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням https://www.ft.ua/strawberry-mazzoni/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу суниці садової та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.