Астеріна – купити саджанці ожини (купить саженцы, ежевика/ожина, ін-вітро).

Астеріна® (Asterina®) – новий середньопізній десертний сорт ожини виведений селекціонером Пітером Хауенстейном на дослідній станції в м. Рафц, Швейцарія шляхом схрещування Лох-Несс x Честер Торнлесс.

Ягода починає дозрівати на 1 тиждень після сорту Лох-Несс. Сорт характеризується тривалим періодом збору урожаю (5-6 тижнів).

Пагони середньої сили росту, напів-прямостоячі, без колючок.

Ягода дуже крупна, середньою вагою 8-10 г, округлої форми, блискуча, тверда, з привабливим блиском.

Вирізняється гарним смаком та має сильний аромат. На відміну від багатьох інших сортів, ягода смачна та солодка навіть в стадії технічної стиглості. Смакові якості ягоди значно перевищують сорти Лох Несс та Честер.

Завдяки високим товарним та смаковим якостям ягоди, а також відмінній лежкості та транспортабельності продукції, сорт в першу чергу призначений для реалізації в свіжому вигляді в преміальному сегменті на ринках та в супермаркетах.

Астеріна не вибаглива до родючості грунту та умов вирощування, проте, для отримання максимальної продуктивності та забезпечення довговічності насадження, для закладання плантації рекомендується обрати добре дреновану ділянку з підвищеним рівнем гумусу.

Рекомендована схема висаджування: 1,00 – 1,50 м між рослинами в ряду та 2,50-3,50 м між рядками (в залежності від габаритів техніки, яка буде використовуватись для догляду)

Сорт характеризується високою стійкістю до хвороб. Зимостійкість сорту Астеріна вища, ніж у батьківських форм.

Порівняно з іншими сортами сорт Астеріна® значно краще витримує несприятливу дощову погоду в періоди збору врожаю.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал ожини від розсадника ФруТек знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням https://www.ft.ua/blackberry/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу ожини та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.