Чорниця / лохина / голубика Блуголд. Купити саджанці ін-вітро / купить саженцы. 

Сорт Блуголд отриманий в результаті схрещування сортів Bluehaven x Me-US 5 (Ashworth x Bluecrop).

Середньостиглий сорт введений у виробництво у 1988 році. Селекціонери A. Draper, G. Jelenkovic, D. Scott. Кущ середньорослий, напіврозлогий, компактний, висотою 100-120 см.

Блуголд добре адаптований для вирощування в умовах континентального клімату, придатний до вирощування до зони USDA 4 (-34 C), потребує більше 800 годин низьких температур.

Ягоди середнього розміру (70 ягід/250 мл панетка), мають приємний солодко-кислий смак та щільну структуру. Відрив сухий, оцвітина маленька.

За умови правильного формування, сорт не схильний до дрібнішання ягід. Урожай дозріває дружно, тому Блуголд придатний як для ручного, так і для механізованого збирання.

Сорт має чудову транспортабельність і лежкість. При умові швидкого охолодження може зберігатись до 4-х тижнів без втрати товарних якостей, також придатний до більш тривалого зберігання при умовах контрольованої атмосфери.

Блуголд характеризується високою стійкістю до захворювань, цей сорт можна успішно вирощувати в органічному виробництві.

Сорт високопродуктивний, рослина формує велику кількість гілок та закладає багато плодових бруньок, тому в окремі роки схильна до перевантаження врожаєм.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал чорниці високорослої (лохини) ін-вітро Блуголд та інших сортів від розсадника ФруТек знаходиться на сторінці https://www.ft.ua/blueberry

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу чорниці високорослої (лохини) та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.