Чорниця / лохина / голубика Нельсон. Купити саджанці ін-вітро / купить саженцы. 

Нельсон – середньо-пізній сорт чорниці (лохини) високорослої, який було створено в США (Веймуз, Нью Джерсі, США), селекціонери А. Дрейпер та Д. Скотт.

Сорт було створено в результаті схрещування сортів Bluecrop x G107 (F72 x Berkeley), селекційний номер G-351, та виведено на ринок у 1988 р.

Нельсон формує сильнорослий прямостоячий кущ висотою 1,6-2,0 м з порівняно невеликою кількістю скелетних гілок.

Сорт Нельсон цвіте одночасно з сортом Дюк, проте починає дозрівати значно пізніше (в умовах Центральної та Північної України – третя декада липня). Плодоношення триває 3-4 тижні, в окремі роки аж до кінця серпня.

Ягода сорту Нельсон досить великого розміру (середня вага 2,0 г.), світло-блакитного кольору, має чудовий солодко-кислий десертний смак. Продукція має відмінну лежкість та транспортабельність.

Після дозрівання не осипається, тому сорт можна використовувати як для ручного, так і для механізованого збору продукції.

Сорт високопродуктивний, за результатами багаторічних досліджень, що проводились у штаті Міссурі (США), серед чотирнадцяти сортів чорниці (лохини) високорослої, сорт Нельсон показав найвищу урожайність, яка, в середньому за 8 років склала 4,9 кг з рослини.

Сорт має високу стійкість до хвороб та високу морозостійкість (до -34 С), придатний для комерційного вирощування до зони 4 USDA.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал чорниці високорослої (лохини) ін-вітро Нельсон та інших сортів від розсадника ФруТек знаходиться на сторінці https://www.ft.ua/blueberry

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу чорниці високорослої (лохини) та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.