Чачанска Бестрна – купити саджанці ожини (купить саженцы, ежевика).

Ожина: сорт Чачанска Бестрна® (Cacanska Bestrna®)

Реєстрація в Україні: 13631002.

Чачанска Бестрна® (Cacanska Bestrna®) – середньостиглий сорт ожини сербської селекції, виведений доктором М. Станісавлевічем в Дослідному інституті садівництва Чачак в результаті схрещування сортів Дірксен Торнлес та Блек Сатін.

Ягоди ожини сорту Чачанска Бестрна® великого розміру, середньою вагою 9,3 г (окремі сягають ваги 15,4 г), блискучі, щільні, видовжено циліндричної форми. В фазі повної зрілості легко знімаються з куща. Середня кількість кістянок – 89. Транспортабельність хороша.

Продуктивність ожини сорту Чачанска Бестрна® – дуже висока – на рівні таких відомих сортів як Блек Сатін, Торнфрі і Дірксен Торнлес. За сприятливих умов вирощування урожайність ожини сорту Чачанска Бестрна® перевищує 20 т/га.

Рослина ожини сорту Чачанска Бестрна® сильноросла, формує 4-5 пагонів без колючок і з короткими міжвузлями. Плодоності латеральні гілочки розміщені по всій довжині пагона. На плодоносних пагонах квіти розміщуються концентровано, що полегшує збір продукції.

Однорічні пагони ожини Чачанска Бестрна® мають високу стійкість до низьких зимових температур (один з найбільш морозостійких сортів).

Завдяки високій урожайності, невибагливості до умов вирощування та відсутності шипів (колючок) сорт користується неабиякою популярністю серед промислових виробників ожини. Основне призначення ягоди сорту Чачанска Бестрна® – використання для переробки та заморозки.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал ожини Чачанска Бестрна® та інших сортів від розсадника ФруТек знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням https://www.ft.ua/blackberry/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу ожини та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.