Лофті (Амі) – суниця садова/полуниця/клубника. Купити саджанці/розсада фріго ранній сорт Lofty. 

Суниця садова: сорт Лофті (Lofty® CIVN260), попередня назва сорту – Амі (Amy).

Лофті (Lofty® CIVN260) – новий ранньостиглий італійський сорт суниці селекції CIV (Консорціум Італійських Розсадників).

Урожай починає дозрівати одночасно з Клері®.

Рослина сильноросла з прямостоячим листям великого розміру. Ягода добре помітна під листям, завдяки чому її легко збирати. Швидке та якісне запилення відбувається навіть при низьких температурах.

Ягода видовженої конічної форми, привабливого яскраво-червоного кольору (навіть при високих температурах), крупна (більша за ягоду сорту Клері), однорідна за розміром, не дрібнішає протягом всього періоду плодоношення. М’якоть щільна та соковита. Має приємний солодкий десертний смак, високий вміст цукрів (brix: 8,8), дуже ароматна.

Ягоди дозрівають повільно, тому допускається збір урожаю раз в 5-7 днів.

Лежкість та транспортабельність хороша.

Сорт має високу стійкість до дощу та борошнистої роси, а також захворювань листя та кореневої системи.

Сорт має дуже сильну другу фазу цвітіння (квітконоси з 3-5 квітками). Сорт придатний для вирощування в умовах відкритого та закритого грунту, а також поза грунтом (в субстраті).

Урожайність сорту висока.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал суниці садової Лофті® та інших сортів від розсадника Маццоні (Італія) знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням https://www.ft.ua/strawberry-mazzoni/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу суниці садової та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.