Фенелла – суниця садова/полуниця/клубника. Купити саджанці/розсада фріго сорт Fenella. 

Фенелла (Fenella) – середньо-пізній високоврожайний сорт суниці садової виведений на Іст Моллінгській дослідній станції (NIAB-EMR). Зазвичай плодоношення починається між сортами Елсанта і Флоренс.

Ягода крупна, правильної конічної форми, привабливо яскравого помаранчево-червоного забарвлення, глянцева, з восковою шкірою. Ягода дуже смачна з м’яким помірним ароматом та приємною соковитою текстурою.

Сорт підходить для менш інтенсивних технологій, в тому числі для вирощування за системою «збери сам» (Pick-Your-Own).

Хороший відсоток ягід першого класу. При вирощуванні за технологією урожай за 60 днів урожайність дещо нижча ніж сорту Елсанта, проте ягода більшого розміру.

Рослина компактна, формує прямостояче вертикально направлене листя та довгі квітконоси, що забезпечує хорошу видимість ягоди та підвищує продуктивність збору.

Транспортабельність та лежкість ягоди хороша.

Сорт має відмінну стійкість до хвороб, зокрема кореневої гнилі та вертицильозу, а також до несприятливих погодних умов (толерантний до дощу), завдяки чому сорт підходить для успішно вирощування в умовах відкритого грунту.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал суниці садової Фенелла® та інших сортів від розсадника Волпол (Великобританія) знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням http://www.ft.ua/strawberry-walpole/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу суниці садової та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.