Мальга – суниця садова/полуниця/клубника. Купити саджанці/розсада фріго ремонтантний сорт SG134. 

Мальга® (Malga® SG134) – новий ремонтантний сорт виведений приватним селекціонером Франко Дзенті у Вероні – Італія. Заявка на Європейський патент CPVR: 2014/0963. Ексклюзивним ліцензіатом в Світі є компанія Нью Фрутс (New Fruits) – Італія.

Сорт Мальга® придатний для вирощування в плівкових тунелях, в відкритому грунті і поза грунтом (в субстраті).

Рослина витривала, сильна з високою ремонтантністю.

Продуктивність сорту Мальга® висока, ягода великого розміру, конічної форми, яскравого червоно-помаранчевого кольору, щільна, з хорошим смаком та ароматом.

Сорт Мальга® продемонстрував відмінні виробничі характеристики в континентальному італійському кліматі як в рівнинних, так і в гірських зонах, а також при вирощуванні в субстраті в літній та осінній період.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал суниці садової Мальга® та інших сортів від розсадника Нью Фрутс (Італія) знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням https://www.ft.ua/strawberry-newfruits-italy/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу суниці садової та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.