Азія – суниця садова/полуниця/клубника. Купити саджанці/розсада фріго сорт NF421 Asia. 

Азія® (Asia®) – зареєстрована торгова марка для сорту суниці садової НФ 421 (NF 421) селекції Нью Фрутс.

Азія® – середньоранній сорт (дозріває на 3-5 днів пізніше за сорт Алба®).

Ягода дуже великого розміру з середньою вагою протягом сезону 28 г, видовженої конічної форми (за винятком перших плодів, які мають дуже великий розмір та гребенеподібну форму), м’якоть середньої щільності, проте плоди мають чудову лежкість і транспортабельність. Завдяки чудовим смаковим якостям плодів з високим вмістом цукрів (7.3 brix) та насиченим ароматом, сорт чудово підходить для споживачів, які особливо цінують смак.

Рослина сильноросла, з листками великого розміру, стійка до хвороб кореневої системи – вертицильозного в’янення (Verticillium dahliae) та гнилі сердечка (Phytophtora cactorum). Проте слід зазначити, що сорт дещо сприйнятливий до борошнистої роси (Oidium fragarie), тому важливо звернути увагу на профілактичну обробку рослин від цього захворювання.

Сорт дуже високоврожайний. В умовах відкритого грунту в Україні виробники отримують до 0,56-0,64 кг з рослини (28-32 т/га при 50 000 рослин на гектарі). При використанні плівкових тунелів можна досягти ще вищих показників урожайності, а також уникнути значних проблем з розвитком борошнистої роси.

Сорт призначений для вирощування у регіонах з континентальним кліматом, так як рослина потребує значної кількості холодних температур взимку. Протягом більш ніж п’ятирічних спостережень сорт гарно зимує в умовах України. Незначне підмерзання спостерігалось лише в зими з екстремальними низькими температурами за відсутності снігового покриву.

Сорт добре підходить для вирощування в умовах відкритого грунту, а також у плівкових тунелях та скляних теплицях. Також дуже гарні результати показує при вирощуванні у субстраті.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал суниці садової Азія® та інших сортів від розсадника Нью Фрутс (Італія) знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням https://www.ft.ua/strawberry-newfruits-italy/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу суниці садової та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.