Патріот – Чорниця / лохина / голубика. Купити саджанці ін-вітро / купить саженцы. 

Сорт чорниці високорослої (лохини) Патріот отриманий в результаті схрещування сортів (Dixi x Michigan LB-1) x Earliblue.

Середньоранній сорт виведений у 1976 році та введений у виробництво лише у 1997 році. Селекціонери A. Draper, P. Hepler.

Кущ середньої сили росту, висотою 120-140 см.

Ягоди першого збору дуже великі, потім дещо дрібнішають, приплюснуті, світло-блакитного кольору, дуже приємні на смак. Оцвітина невеликого розміру, відрив сухий.

Ягоди зібрані у щільні кластери, перший збір проводиться вручну, потім можливе механізоване збирання урожаю.

Сорт високопродуктивний, схильний до загущення та перевантаження урожаєм. Тому, для уникнення дрібнішання ягід, вимагає посиленої обрізки та прорідження пагонів.

Сорт стійкий до кореневих гнилей (Phytophtora spp.), добре адаптується до вирощування на важких грунтах та ділянках з ризиком перезволоження.

Сорт вважається самозапильним, проте при наявності на ділянці інших сортів, що забезпечать перехресне запилення, можна очікувати вищі та більш стабільні врожаї.

USDA зона 3-7 (зимостійкість до -37 °С).

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал чорниці високорослої (лохини) ін-вітро Патріот та інших сортів від розсадника ФруТек знаходиться на сторінці https://www.ft.ua/blueberry

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу чорниці високорослої (лохини) та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.