Чорниця / лохина / голубика Блукроп. Купити саджанці ін-вітро / купить саженцы. 

Сорт чорниці високорослої (лохини) Блукроп отриманий в результаті схрещування сортів GM-37 (Jersey x Pioneer) x CU-5 (Stanley x June).

Середньостиглий сорт виведений у 1941 році та введений у виробництво у 1952 році. Селекціонери J. Darrow, J. Clark, F. Coville, O. Freeman.

Кущ сильнорослий, прямостоячий, висотою 160-200 см.

Найбільш поширений сорт високорослої чорниці. Відзначається високою продуктивністю (4-9 кг з дорослого куща) та доброю адаптацією до грунтових умов, відносно добре витримує посуху.

Ягоди середньо-великого розміру (65 ягід/250 мл панетка), світло блакитного кольору з маленькою оцвітиною. Смак ягід посередній, часто терпкуватий.

Сорт придатний до механізованого збирання.

Схильний до перевантаження урожаєм (в такому випадку ягоди можуть мати характерний червонуватий колір). Потребує посиленої обрізки.

Один з найбільш морозостійких сортів (витримує зниження температури взимку до – 34 °С).

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал чорниці високорослої (лохини) ін-вітро Блукроп та інших сортів від розсадника ФруТек знаходиться на сторінці https://www.ft.ua/blueberry

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу чорниці високорослої (лохини) та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.