Ерліблу (Earlyblue) чорниця високоросла / лохина / голубика / черника. Купити саджанці ін-вітро / купить саженцы. 

Сорт Ерліблу – один з найбільш ранньостиглих сортів чорниці (лохини) високорослої, який було створено в США в результаті схрещування сортів Стенлі (Stanley) та Веймоуз (Weymouth).

В кліматичних умовах центральної та північної України дозріває в останній декаді червня, збір як правило триває до середини липня.

Рослина прямостояча, сильноросла, висотою 1,6-1,8 м.

Ягода середньо-великого розміру з маленькою оцвітиною, має дуже привабливий зовнішній вигляд, світло-блакитний колір, стійка до розтріскування, зібрана у грона середньої щільності.

Смак десертний, солодкий, насичений, ароматний.

Після дозрівання ягода не осипається, тому для потреб переробки може збиратися механізовано.

Сорт невибагливий до умов вирощування, проте при висаджуванні бажано уникати перезволожених та погано дренованих грунтів. Самозапильний сорт, але в окремі роки дає вищий урожай при забезпеченні перехресного запилення (найкращий запилювач – середньостиглий сорт Блукроп).

Морозостійкість сорту дуже висока, придатний до вирощування в зоні USDA-3 (витримує до -37 °С).

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал чорниці високорослої (лохини) ін-вітро Ерліблу та інших сортів від розсадника ФруТек знаходиться на сторінці https://www.ft.ua/blueberry

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу чорниці високорослої (лохини) та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.