Елліот (Elliott) чорниця високоросла / лохина / голубика / черника. Купити саджанці ін-вітро / купить саженцы. 

Сорт Елліот отриманий в результаті схрещування сортів (Burlington x (Dixi x (Jersey x Pioneer)).

Елліотт – пізній сорт чорниці високорослої (лохини) виведений у 1948 році та введений у виробництво у 1973 році. Програма селекції чорниці Міністерства сільського господарства США (USDA). Селекціонери G. Darrow and A. Elliott.

Кущ сильнорослий, прямостоячий, висотою до 200 см.

Ягоди середнього розміру, світло-блакитного кольору з дуже маленькою оцвітиною, дозрівають в кінці серпня – на початку вересня. Смакові якості посередні: у вологі роки смак ягід терпкуватий.

Сорт самоплідний, проте при умові перехресного запилення урожай починає дозрівати дещо раніше.

Ягоди зібрані у щільні кластери, збираються у декілька прийомів. Після першого збору вручну можливе механізоване збирання.

Транспортабельність та лежкість ягоди хороша. Сорт придатний до тривалого зберігання в умовах контрольованої атмосфери (до 12 тижнів).

Зимостійкість висока, термін цвітіння – пізній.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал чорниці високорослої (лохини) ін-вітро Елліот та інших сортів від розсадника ФруТек знаходиться на сторінці https://www.ft.ua/blueberry

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу чорниці високорослої (лохини) та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.