Спартан чорниця / лохина / голубика - купити саджанці розсаду ін-вітро сорт Spartan

Спартан – чорниця / лохина / голубика. Купити саджанці ін-вітро / купить саженцы. 

Спартан (Spartan) – ранньостиглий сорт високорослої чорниці (лохини) отриманий в результаті комплексної гібридизації ранньостиглих сортів та форм чорниці (Earlyblue x US 11-93) x Earliblue.

Виведений у 1978 році та введений у виробництво 1981 році.

Ранньостиглий сорт з відносно пізнім терміном цвітіння, завдяки чому сорт практично не пошкоджується ранньовесняними заморозками.

Кущ сильнорослий, прямостоячий, висотою 150-200 см.

Ягоди великого розміру, світло-блакитного кольору, дуже приємні на смак. Оцвітина невеликого розміру, відрив сухий.

Сорт високопродуктивний, проте вимогливий до умов вирощування. Найкраще росте і плодоносить на добре дренованих ділянках з оптимальним рівнем рН грунту (чи субстрату).

Для отримання максимальної продуктивності сорт бажано вирощувати на ділянках з іншими сортами для забезпечення перехресного запилення.

USDA зона 5-7 (зимостійкість до -30°С).

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал чорниці високорослої (лохини) ін-вітро Спартан та інших сортів від розсадника ФруТек знаходиться на сторінці https://www.ft.ua/blueberry

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу чорниці високорослої (лохини) та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.