Чантиклер – чорниця / лохина / голубика. Купити саджанці ін-вітро / купить саженцы. 

Чантиклер (Chanticleer) – ранньостиглий сорт високорослої чорниці (лохини), виведений селекціонерами A. Draper, G. Galletta, and G. Jelenkovic отриманий в результаті комплексної гібридизації ранньостиглих сортів та форм чорниці (G-180 x Me-US 6620).

Кущ середнього розміру, висотою 140-160 см, прямостоячий.

Сорт дозріває дружно (перший збір може сягати 50%), на 1-2 тижні раніше сорту Дюк. Ягоди зібрані у кластери і, як правило, знаходяться ззовні, що полегшує збір врожаю.

Ягода середнього розміру (1,8-1,9 г), світло-блакитного забарвлення, щільна. Вирізняється приємним, м’яким, солодко-кислим смаком. Відрив сухий, оцвітина невеликого розміру, сорт придатний до механізованого збирання.

Продукція має добру транспортабельність та лежкість.

Продуктивність сорту висока, проте дещо поступається сорту Дюк.

Сорт стійкий до моніліозу (збудник Monilinia vaccinii-corymbosi) та опіку пагонів (Botryosphaeria dothidea).

Сорт має достатню зимостійкість та може успішно вирощуватись в усіх регіонах України.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал чорниці високорослої (лохини) ін-вітро Чантиклер та інших сортів від розсадника ФруТек знаходиться на сторінці https://www.ft.ua/blueberry

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу чорниці високорослої (лохини) та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.