Виставка Фрукти. Овочі. Логістика 2020

З 18 по 20 лютого 2020 колектив ТОВ ФруТек приймав участь в 10 міжнародній виставці промислового овочівництва, садівництва та виноградарства Фрукти. Овочі. Логістика 2020, яка відбулась  у м. Києві в Міжнародному виставковому центрі за адресою: Броварський пр-т, 15, Станція метро «Лівобережна».

Виставка відбувається в рамках головної виставкової події агросектору України – АгроВесна 2020, яка об’єднує 3 важливі міжнародні виставки: “Зернові технології”, Agro Animal Show та “Фрукти. Овочі. Логістика”. Більш детальну інформацію про виставку можна отримати на сайті організаторів виставки http://www.freshexpo.kiev.ua.

Вже традиційно, на нашому стенді були присутні наші друзі та партнери з італійського розсадника Маццоні (Mazzoni) – Антоніо Феррарезі та Галина Крупченко, які спільно з командою ФруТек знайомили відвідувачів стенду ФруТек з новими сортами суниці садової та розповідали про технологію її вирощування.

В рамках заходу відбулося ряд зустрічей з нашими друзями та партнерами.

Участь в виставках подібного рівня є дуже важливою для нашого підприємства, оскільки дозволяє представити наші інноваційні напрацювання, проекти, технології, презентувати нові перспективні сорти ягідних культур та налагодити дружні та партнерські відносини з нашими клієнтами та колегами.

Були раді зустрічі та сподіваємося на плідну та взаємовигідну співпрацю в майбутньому!