Прімалба – купити саджанці малини (купить саженцы малина сорт Прималба).

БП 1522 Прімалба® (BP 1522 Primalba®) – новий сорт ремонтантної малини від Італійської компанії Берріплант (селекціонерами Берріплант також було створено добре відомий в Україні сорт ремонтантної малини БП1 Аміра®).

Наразі сорт знаходиться в процесі реєстрації в Україні (номер заявки 19296001).

Сорт Прімалба® вирізняється ранньостиглістю (плодоношення розпочинається на тиждень раніше сорту Полка), високою продуктивністю, неперевершеною якістю продукції та чудовою транспортабельністю і лежкістю.

Ягода привабливого яскравого-червоного кольору, блискуча, щільна, з чудовим десертним смаком та характерним малиновим ароматом, великого розміру (середня вага 6 грам), правильної видовжено-конічної форми. Високий відсоток ягоди першого класу. За результатами виробничих випробувань, які проводились в Італії, 92% урожаю збирається за 5 тижнів.

Рослина формує потужні прямостоячі пагони, які не схильні до вилягання. Сорт характеризується високою ремонтантністю (плодоношення відбувається по всій довжині пагона). Ягоду дуже легко збирати завдяки відкритому габітусу рослини, це дозволяє досягнути високої продуктивності працівників при збиранні.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал малини Прімалба® знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням https://www.ft.ua/raspberry_tray

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу малини та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.