Суниця садова Клері – купити  фріго саджанці (саженцы, клубника, земляника, полуниця).

Суниця садова: сорт Клері® (Clery®)

Реєстрація в Україні: 05084006.

Клері – ранньостиглий італійський сорт суниці селекції CIV (Консорціум Італійських Розсадників). Виведений у 2002 р. шляхом схрещування сортів (Elsanta x FBGL 3) x Sweet Charlie.

Рослина середньої загущеності, має середньо-високу силу росту, досить витривала та відносно толерантна до хвороб кореневої системи та листя.

Сорт придатний для вирощування на важких грунтах.

Сорт дуже ранній, дозріває дружно, на 1-2 тижні раніше ніж Елсанта.

Продуктивність – середньо-висока. Зимостійкість хороша, підходить для вирощування в усіх регіонах України.

Оптимальна густота посадки у відкритому грунті складає 50 000 рослин на гектар, при вирощуванні в субстраті – до 16 рослин на погонний метр ряду.

Сорт придатний для вирощування в умовах відкритого та закритого грунту, а також поза грунтом (в субстраті).

Один з найкращих сортів для вирощування в закритому та захищеному грунті – ягоди набирають кольору та смаку навіть в умовах пониженої температури та рівня освітлення. Утворює велику кількість пилку для адекватного запилення.

Комерційна пропозиція на високоякісний сертифікований садивний матеріал суниці садової Клері® та інших сортів від розсадника Маццоні (Італія) знаходиться на сайті ТОВ ФруТек за посиланням https://www.ft.ua/strawberry-mazzoni/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу суниці садової та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.