Малина Октавія – купити  саджанці малини (купить саженцы, малина сорт Октавия). 

Малина: сорт Октавія® (Octavia®)

Реєстрація в Україні: 14296001.

Октавія® – літній пізньостиглий сорт малини виведений у 1992 році на Іст-Моллінгській дослідній станції (Великобританія) в результаті схрещування сортів Глен Емпл та ЕМ 5928/114.

Ягоди великі, середньою вагою 4,7-5,0 г., вирівняні по розміру, правильної конічно-округлої форми,привабливого червоного кольору та десертного смаку.

Транспортабельність продукції добра, лежкість значно краща, ніж у інших літніх сортів (таких як Глен Емпл та Туламін).

Починає дозрівати в середині липня (приблизно на тиждень пізніше сорту Глен Емпл) та плодоносить на протязі 4-5 тижнів, в залежності від погодних умов. Ягоди легко знімаються з плодоложа.

Рослина середньо росла, латеральні плодові гілки середньої довжини, плодоношення поширюється практично до основи пагона.

Зимостійкість плодоносних пагонів хороша.

Сорт середньо стійкий до сірої гнилі та хвороб пагонів, проте дещо сприйнятливий до кореневих гнилей (Phytophtore fragarie var. Rubi), тому для його успішного вирощування найкраще підходять добре дреновані грунти легкого механічного складу. Стійкий до попелиць, що переносять вірус мозаїки.

Ягоди можуть споживатись у свіжому вигляді та використовуватись для переробки.

Комерційні пропозиції на високоякісний сертифікований садивний матеріал малини Октавія® та інших сортів:

  • комерційна пропозиція від розсадника ФруТек знаходиться за посиланням http://www.ft.ua/raspberry_tray/
  • комерційна пропозиція від розсадника RW Walpole (Великобританія) знаходиться за посиланням http://www.ft.ua/raspberry-walpole/

З питань придбання високоякісного садивного матеріалу малини та інших ягідних культур звертайтесь в ТОВ ФруТек: 0432603080, 0672603080, 0992603080, office@ft.ua.